MENÜÜ
UUDISED

Tööle kaasa!

19.02.2019

Eesti Kaubandus-Tööstuskoja elluviimisel toimus algatus „Tööle kaasa!“ esmakordselt 2018. aastal. Algatus on suunatud õpilaste teadlikuse tõstmiseks töömaailmas toimuvast. Sel aastal avas noortele oma ettevõtte uksed ka Saaremaa Tarbijate Ühistu, et tutvustada neile vanemate igapäevatööd ja töökeskkonda. Oma vanematega, aga ka vanavanemate ja õdede-vendadega on ajavahemikul 18.-22. veebruaril tööle kaasa tulemas kokku 9 noort.

Paljud noored on töövarjuks kauplustes meie usinatel töömesilastest klienditeenindajatel – võttes kaupa vastu, pannes kaupa välja, korrastades riiuleid, lõigates hinnasilte välja jne, jne. Noorte tööpäevi jälgisid ja nende tegevusi kajastasid sotsiaalmeeedias 2 „turundusspetsialistist“ töövarju, kelle sulest ja fotosilmast ilmub Coop Saaremaa Facebook’i kontol päris mitu sündmuse kajastust ning noorte tegemiste tutvustust.

Ettevõtte rõõmuks olid kõik tööle kaasa tulnud noored huvitatud Saaremaa Tarbijate Ühistust kui tulevasest tööandjast ning lubasid võimalusel juba algaval suvel taas meiega ühineda suvetöötajana või läbi töölismaleva. Taaskohtumiseni, Märt, Iris, Egle, Emma, Anni, Marelle, Made, Kermo ja Eleanor!

KÕIK UUDISED