fbpx
MENÜÜ

Liikmele

TEATED

30.05.2018

Austatud ühistu liige,

Saaremaa Tarbijate Ühistu volinike 24.11.2017 erakorralise koosoleku otsuse kohaselt kasutatakse liikmete aastamaksust laekunud summa Saaremaa Tarbijate Ühistu liikmele täiendavate ostusoodustuste võimaldamiseks meie koostööpartnerite juures.

Käesolevaga informeerime Teid, et Saaremaa Tarbijate Ühistu ja AS Saare Kütus on sõlminud koostöökokkuleppe, mille kohaselt Saare Kütus võimaldab Saaremaa Tarbijate Ühistu  liikmetele oma müügivõrgus bensiini ja diislikütuse tankimisel hinnasoodustust 4 (neli) senti kütuseliitrilt.

Hinnasoodustuse saamise eelduseks on Ühistu liikme poolt ostu sooritamise hetkel (enne ostu eest tasumist) Säästukaardi, Säästukaart Pluss või Coop pangakaardi registreerimine Saare Kütuse kassasüsteemis. Kaardi numbreid uuendatakse kassasüsteemis kord kuus hiljemalt 10ndaks kuupäevaks.
Ostusoodustuse summa kajastub ostutšekil.
Koostööpartneri juures tasutud summad ei lähe Coopi boonussüsteemi arvestusse.

Ostusoodustuste saab alates 01. juunist 2018 järgmistes AS Saare Kütus tanklatest ostetud bensiinile ja diiselkütusele: Aia tn tankla, Roonimäe tankla, Pihtla tee tankla, Roomassaare tankla ja Orissaare tankla.

Ostusoodustuse kasutamisega tekkivate küsimuste või probleemide korral palun võtta ühendust elektronposti aadressil info@saaremaa.coop.ee või telefonil 4538 475.

Lugupidamisega

Kalle Koov
Saaremaa Tarbijate Ühistu
juhatuse esimees