fbpx
MENÜÜ

Saaremaa Kaubamaja

Saaremaa Tarbijate Ühistule kuuluv, Kuressaare südalinnas Raekoja tänaval asuv Saaremaa Kaubamaja avas oma uksed 1968. aastal. Tänu asukohale südalinnas, laiale tootevalikule, meeldivale teenindusele ning erinevatele majas toimuvatele üritustele on Kaubamaja leidnud oma tee saarlaste südamesse.

Saaremaa Kaubamajas asuvad ilumaailm, kodumaailm, naistemaailm, meestemaailm ja lastemaailm. Lisaks tegutsevad Kaubamajas veel Coop Pank, Sportland, Telia, Mobifix, Ruudi Lemmikloomapood, SEB pank.


Tere tulemast meie veebilehele www.saaremaakaubamaja.ee.

Meil on suur rõõm teatada, et Saaremaa Kaubamajal on valminud täiesti uus kodulehekülg, millel on ka e-poe funktsionaalsus. Nüüd on võimalik saada kogu info Saarema Kaubamaja ürituste, kampaaniate, pakutavate toodete, kohvik Maiasmoka menüüde kohta ühest kohast kodust lahkumata.

E-poest valitud toodete eest saab tasuda läbi pangalingi. Kauba saab tellida Omniva pakiautomaati või tulla ise järele. Seoses riigis valitseva eriolukorraga võetakse kliendiga, kes soovib kaubale ise järele tulla, eraldi ühendust ja lepitakse täpne kontaktivaba väljastamine personaalselt kokku.

Toodete lisamine e-poodi käib meil igapäevaselt ja kui sinu jaoks oluline toode on puudu, siis võib sellest teada anda kontaktil kaubamaja@saaremaa.coop.ee.

E-poe avamise puhul on kõik tooted -20%!

Tere tulemast meie e-poodi www.saaremaakaubamaja.ee!


Lahtiolek
E-R 10-19
L, P 10-16

Navigeeri