MENÜÜ

Saaremaa Köök

Aastal 2019 tõi Saaremaa Tarbijate Ühistu alt välja kasvanud ettevõte Saaremaa Köök OÜ Kuressaare Merepäevadel avalikkuse ette oma uue kaubamärgi – Saaremaa Köök. See kaubamärk on tuntud oma kvaliteetsete kondiitri-, pagaritoodete ja kulinaariatoodete poolest, mis on saaremaiste lihtsate ja puhaste maitsete austajate seas kiiresti populaarsust kogunud.

Saaremaa Köök on tuntud oma mitmekülgse tootevaliku poolest. Kõigile maiasmokkadele pakutakse laia valikut maitsvaid tordi- ja koogisorte. Saiakesed, pirukad, kringlid, stritslid ja küpsised on samuti osa meie imelisest valikust. Kui aga soovid midagi peale magusate hõrgutiste, siis Saaremaa Köögil on ka sulle midagi pakkuda. Põhiroogade valikus leiad erinevaid salateid ja lihatooteid, mis sobivad suurepäraselt nii argipäevaks kui ka pidulikeks sündmusteks.

Saaremaa Köök on tuntud oma pühendumuse poolest kvaliteedile ja autentsetele maitsetele. Kõik tooted on valmistatud hoolikalt valitud koostisosadest, mis annavad neile unikaalse ja võrratu maitse. Võimalusel kasutatakse alati kohalikku toorainet.

Kui otsid tõelist Saaremaa maitset oma toidulauale või soovid lihtsalt hellitada oma maitsemeeli, siis Saaremaa Köök on sinu jaoks õige valik. Saaremaa Köögi tooted kannavad endas saaremaist pärandit ja traditsioone ning toovad sinuni tõelise kohaliku maitseelamuse.

Telli oma lemmik Saaremaa Köögi tooted lähimasse Coop Saaremaa kauplusesse ning avasta, miks nende maitsvad kondiitri- ja pagaritooted ning kulinaariatooted on saaremaiste toiduelamuste võti. Külasta veebilehte aadressil www.saaremaaköök.ee, et tutvuda tootevalikuga ja leida oma lähim kauplus, kuhu saad tooted tellida.

Saaremaa Köök – kus traditsioonid ja kvaliteet kohtuvad, et pakkuda sulle parimaid maitseid Saaremaa südamest!


Telli saaremaised peolauatooted lähimasse Coop Saaremaa kauplusesse www.saaremaaköök.ee.


Mönus tootesari

Saaremaa Köök on uhke esitledes oma erilist tootesarja nimega “Mönus”, mis on loodud eridieedil olevatele inimestele. Tegemist on mitmekülgse tootevalikuga, mis rõõmustab sind, kui sa jälgid gluteenivaba, laktoosivaba või vegan dieeti ning väärtustad mineraalainete- ja vitamiinirikkaid toite. Mönus sarja toodete puhul võid kindel olla, et maitse ei jää kunagi tagaplaanile!

Sarjast “Mönus” leiad laia valiku gluteenivabu tooteid, mis on loodud selleks, et pakkuda maitseelamusi kõigile, olenemata toidutundlikkusest. Need tooted sobivad suurepäraselt sulle, kui pead jälgima gluteeni tarbimist, kuid ei taha loobuda maitsvatest söökidest.

Lisaks gluteenivabadele valikutele pakub “Mönus” sarja ka laktoosivabu tooteid, mis on suurepärane uudis laktoositalumatusega inimestele. Saad nautida maitsvaid toite, mis ei põhjusta seedeprobleeme ega ebamugavustunnet.

Kui oled vegan või soovid lihtsalt proovida taimseid tooteid, siis “Mönus” sarja vegan tooted on sinu jaoks ideaalsed. Need on valmistatud puhastest taimsetest koostisosadest, mis rõõmustavad nii su maitsemeeli kui ka su südametunnistust.

Lisaks eritoitumisvajadustele mõeldud toodetele on “Mönus” sarjas ka valik mineraalainete- ja vitamiinirikkaid tooteid, mis aitavad sul hoida oma tervist parimal võimalikul viisil.

Kui oled huvitatud meie “Mönus” sarja toodetest, jälgi kindlasti märgistust pakendil, et leida õige toode vastavalt oma dieedile ja toitumisvajadustele.

Kõiki Saaremaa Köögi “Mönus” sarja tooteid saad tellida mugavalt meie e-poest. Oleme loonud need tooted selleks, et sinu eridieet ei tähendaks loobumist maitsest ega kvaliteedist. Nauti head toitu ja tervislikku elustiili koos Saaremaa Köögi “Mönus” toodetega!


Telli tooteid e-poest.