MENÜÜ
UUDISED

Saaremaa aasta tegu 2017 – Coopi uus hingamine!

22.01.2018

Juba 24. korda kutsus Meie Maa kokku erinevate valdkondade eksperdid, et ühise arutelu käigus selgitada välja aasta tegu 2017. Tänavu tuldi kokku Arensburg Boutique Hotel & Spas. Arutelul osalesid Kuressaare Veevärgi juhatuse liige Aivar Sõrm, Saare maksu- ja tollibüroo juht Olev Martinson, Saaremaa arenduskeskuse juht ja tulevane Saaremaa vallavalitsuse sotsiaalosakonna juhataja Piret Pihel, Arensburg OÜ tegevjuht Terje Nepper, väikelaevaehitaja Alunaut OÜ juhatuse liige Mark Muru, ettevõtja ning tulevane Saaremaa vallavalitsuse kultuuri- ja spordiosakonna juhataja Margit Kõrvits, Saaremaa põllumeeste liidu juht Tõnu Post,

AS Saaremaa Piimatööstus juhatuse liige Ülo Kivine ja Meie Maa peatoimetaja Veiko Visnapuu.

Toimus eelhääletus, kus Coop sai üheksa, ühendvald viis, kodanikualgatused, Auriga tervikarendus ja Tallinna tänav igaüks neli häält. Otsustati valida kolmas finalist võrdselt hääli saanute hulgast. Pinge kasvas, märkmik kaotas veel lehti. Hääletustulemusena said kõik kolm võrdselt hääli ning otsustati tunnistada kolmanda koha väärilisteks. Finaalis läksid vastamisi Coop ja ühendvald. Hääletuse tulemusena alistas Coop Saaremaa valla ülekaalukalt seisuga 7:2. Läbiviidud kiiranalüüsi tulemusena leiti, et võitja vääris võitu. Ettevõte hakkas kaotama oma kodus kõike ja on nüüd uuesti jõudsalt arenema hakanud.

Sõrm: Saaremaa aasta tegu 2017 on Coopi uus hingamine. Tänan protsessis osalemise ja konsensuse saavutamise eest! Eraldi otsustati ära märkida kodanikualgatused. Klaasid kõlisesid kokku, Saaremaal lasti elada ja lubati aasta pärast uuesti kokku tulla.

Väljavõte ajalehest Meie Maa, 31.12.2017

KÕIK UUDISED