MENÜÜ
UUDISED

Saare Pagar & Saare Köök avas e-poe!

16.02.2018

Saaremaa Tarbijate Ühistu kaubamärk Saare Köök & Saare Pagar avas täna aadressil www.saarepagar.ee e-poe. E-pood tehti ennekõike eesmärgiga pakkuda klientidele mugavat võimalust tellida just endale sobivaid tooteid endale sobivaks ajaks. E-poe kasutamise teeb eriti mugavaks asjaolu, et kogu toodangut saab tellida sobivasse Coop Saaremaa kauplusse ilma täiendava transpordikuluta. Suuremad tellimused (alates 200 eurost) toimetatakse Kuressaare linna piires kohale ka kliendi soovitud aadressile.

Saare Köök & Saare Pagar toodete valik on lai ja täieneb pidevalt. Pakutakse erinevaid salateid, sooja toitu, jahutatud toite, suppi, magustoite, peolauavaagnaid, väikesaiu, pirukaid, küpsiseid, kringleid, torte jpm.

Toodangu valmistamisel kasutatakse vaid kvaliteetseid tooraineid ja eelistatud on oma saarel kasvanud köögiviljad. Toitudesse ei lisata maitseainetesegusid ega säilitusaineid. Läbi aastate on Saare Pagari & Saare Köögi kõige populaarsemad tooted olnud peosalat, sinkvorstsalat, rosolje, kotletid, šnitslid, pajatoidud oma tuntud headuses, lisaks veel saarlastele omane esivanemate retsepti järgi valmistatud pannileib. Magusaarmastajad teavad kindlasti meie moorapead, Napoleoni kooki ja trühvlitorti.

KÕIK UUDISED