MENÜÜ
UUDISED

Saare Köök & Saare Pagar tõi turule uued grilltooted!

27.04.2018

Saare Köök ja Saare Pagar on algavale grillhooajale mõeldes saanud valmis kaks uut toodet: keefirimarinaadis kanašašlõki ja punases marinaadis seašašlõki. Osta saab neid juba alates sellest reedest, 27. aprillist kõigis Coop Saaremaa kauplustes. Mõistagi on mõlemad šašlõkid – nagu muudki Saare Köögi ja Saare Pagari tooted – ilma säilitusainete ja maitsetugevdajateta ning valmistatud ehtsast toorainest.

Kanašašlõki puhul saab eriliselt välja tuua selle tervislikkust – on ju kanaliha paljude toitumisnõustajate soovitustes kõrgel kohal oma suure valgusisalduse, madala rasvasuse ning vitamiinirikkuse tõttu. Ka marinaadis on sama joont hoitud: see on üdini naturaalne, koosnedes keefirist, sibulast, küüslaugust, ingverist ja sidrunist. Seašašlõkk on oma punases marinaadis klassikaline grillroog, taas on marinaadis kasutatud vaid naturaalseid tooraineid.

Uued tooted tulevad müüki kahes suuruses pakendis – poolekilose ja kilosena, kusjuures väiksem pakend annab lihtsa võimaluse oma grill-laud mitmekesiseks muuta ja erinevaid maitseid katsetada. Muuseas ei maksa alahinnata esmapilgul pisikesena tunduvat poolekilost potsikut, see on seestpoolt suurem kui väljast ning sealt saab kõhu täis ka suurema näljaga. Ja kuna nendest saavad kindlasti kõigi saarlaste ja saare külaliste selle suve lemmikud, saab pärast maitse ära proovimist neid šašlõkke alates uuest nädalast Konsumitest lihaletist ka lahtiselt suuremas koguses osta.

Šašlõkkide tutvumishind on jalustrabavalt soodne: 0,5 kg pakend 2.99 ja 1 kg pakend 6.99, letist lahtiselt ostes on kilohinnaks suisa 6.69, Säästukaardiga teenitavatest boonuspunktidest rääkimata.aare Köögi ja Saare Pagari toidumeistrid ei jää aga nendele loorberitele puhkama, meie kauplusi külastades tasub silmad lahti hoida, sest peagi on lisandumas veel kolmaski suveõhtu lemmikamps – vürtsikad kanatiivad.

 

KÕIK UUDISED