MENÜÜ
UUDISED

Saame tuttavaks – Viivi

02.08.2023

Tutvustame sulle täna ühte meie vahvat töötajat. Saame tuttavaks – Viivi!

Viivi on Saaremaal meie armsa Coop Pärsama kaupluse särasilmne müüja, kes saab nautida tõelist luksust sõita oma naaberkülas asuvasse töökohta, mis asub mõnusa 3 km rattasõidu kaugusel tema kodust.

„Hommikul siuh! tööle ja õhtul siuh! tagasi koju,” naeratab Viivi.  „Rattasõit läbi maalilise maastiku tekitab heaolutunde ja ergutab päeva algust, kuid õhtul pärast tööd on see pigem suurepärane viis lõõgastumiseks ja värskes õhus liikumiseks“.

Ent Viivi hindab oma töökohta Coopis kõrgelt mitte ainult mugava asukoha tõttu. Osalise ajaga kodukohas töötades on tal rohkem aega oma kõige kallimale rollile – olla võimalusel vanaema . Lisaks sellele leidub temas tugev soov anda tagasi kogukonnale ning seetõttu on Viivi end aktiivselt sidunud kohaliku Karja kiriku vabatahtliku tööga. Samuti tegeleb Viivi vaba aja sisustamiseks näputööga, mis on tema tõeline kirg.

Viivi lugu kinnitab meile, kui oluline on töötada kohas, kus hinnatakse paindlikkust ja võimaldatakse leida tasakaal pere, kogukonna panustamise ja oma huvialade vahel.

Aitäh, Viivi, et oled osa Coopi perekonnast!

KÕIK UUDISED