MENÜÜ
UUDISED

Ostusoodustus Saaremaa Tarbijate Ühistu liikmetele

01.06.2018

Saaremaa Tarbijate Ühistu ja AS Saare Kütus on sõlminud koostöökokkuleppe, mille kohaselt Saare Kütus võimaldab Saaremaa Tarbijate Ühistu liikmetele oma müügivõrgus bensiini ja diislikütuse ostmisel hinnasoodustust 4 senti kütuseliitrilt.

IT juhist ühistu liige Mehis Väin tankimas.

Saaremaa Tarbijate Ühistu juhatuse esimehe Kalle Koovi sõnul on tegemist ühistu poolt sõlmitud esimese koostöökokkuleppega täitmaks Saaremaa Tarbijate Ühistu volinike 24.11.2017 erakorralise koosoleku otsust ühistu liikmetele täiendavate ostusoodustuste võimaldamiseks koostööpartnerite juures. „Koostööpartneri valikul sai määravaks eelnev pikaajaline hea koostöö ja Saare Kütuse rohkem kui veerandsajandi pikkune tegutsemine Saaremaa kütuseturul“ ütles Koov.

Saare Kütuse juhatuse esimehe Margus Hiet-i kinnitusel teeb Saare Kütus väga erinevaid kliendisoodustusi. „Pea kuuesaja uue kliendi lisandumine rõõmustab kahtlemata aga iga kütusemüüjat“ sõnas ta.

Saaremaa Tarbijate Ühistu liikmed saavad ostusoodustust alates 1. juunist 2018 järgmistes ASi Saare Kütus tanklatest: Aia tn tankla, Roonimäe tankla, Pihtla tee tankla, Roomassaare tankla ja Orissaare tankla.

Saare Kütus tegeleb vedelkütuse müügiga alates 1989. aastast ja on ühtlasi üks esimesi erakapitalil põhinevaid äriühinguid Eesti kütusefirmade hulgas. Saare Kütuse kliendikaardiga on võimalik kütuse ja teenuste eest tasuda üle kogu Eesti.

Saaremaa Tarbijate Ühistu annab tööd 396 inimesele oma 27 kaupluses Saare- ja Muhumaal ning Pärnus, olles nii suurim erasektori tööandja Saare maakonnas. Saaremaa Tarbijate Ühistu kuulub ühena 19 piirkondlikust tarbijate ühistust Eesti vanimasse ja suurimasse toidu- ja esmatarbekaupade müügiga tegelevasse Coop kaubamärki kandvasse kaubandusketti.

KÕIK UUDISED