MENÜÜ
UUDISED

Nasva kauplus taas avatud

23.05.2024

Saaremaa Tarbijate Ühistu renoveeris pooleteist kuuga täielikult väikekaupluse Nasva alevikus. Tänu Coopi ühistulisele ettevõtlusvormile suunatakse suur osa ettevõtte kasumist tagasi kauplusevõrgu arendamisse ja renoveerimisse.  Viimane võimaldab renoveerida ka väikeseid, kuid kogukonnale väga olulisi väikekaupluseid nagu seda on Coopi Nasva kauplus.

Nasva kaupluse üldpind on 220,2m2, millest müügisaal 115m2.  Kaupluse müügisaali pind jäi küll remondi käigus samaks, kuid müügipind suurenes piimakambri võrra 9,8m2, mis võimaldab rikkalikumat kaubavalikut paremini välja panna, käidelda ja hoiustada. Suurenes ka kaupluse kauba vastuvõtuala.

Remonditud kauplusesse on paigaldatud uus kaubanduslik tehnoloogia: külmakapid, piimakamber, nuti- ja liinikassa. Kauplus on energiasäästlik tänu LED-valgustusele, energiaefektiivsetele külmutusseadmetele, mille jääksoojust kasutatakse kütteks ning sooja tarbevee valmistamiseks.

Nasva kaupluse renoveerimisel kasutati rohkelt taaskausutatud materjale – teisele ringile läksid kaubamaja vanad uksed, vaheseinad, talad ning Konsumite ehitusest järele jäänud sandwich paneelid.

Töötajate heaolule on mõeldud täielikult kaasajastatud kontori- ja olmeruumidega.

Nasva kaupluse sortiment on kohandatud vastavalt asukohale rannatee ääres. Sortiment on täiendatud näkside, maiustuste, jäätiste, jookide ning suvemänguasjade osas. Lisaks igapäevasele täiendatud toidu- ja esmatarbekaupade valikule pakume kaupluses küpsetatud pirukaid, saiakesi, sooja kohvi, sooja suppi, külma karastavat jooki. Jäätise valikusse on lisatud pehme jäätis.

Nasva kaupluse valikus on kõik vajalik grillimiseks, samuti enim nõutud tarbed koduseks remonditööks.

Tule ja tutvu uuenenud Nasva kauplusega – väike kauplus, mis mahutab palju!

KÕIK UUDISED