MENÜÜ
UUDISED

Meie lemmik piknikukohad

21.06.2020

Kaunid suvised ilmad lausa kutsuvad loodusesse einestama ja grillima. Tööpäeva õhtul on mõnus piknikukorv haarata ning läheduses looduskauneid piknikukohti avastada. Seigeldes mööda Eestimaad on aga ahvatlev üles leida kohalike seas hinnatud salakohad.

Saarlased varjavad küll kiivalt oma marja-, seene- ja kalakohti, kuid lemmik piknikukohti jagame rõõmuga. Oleme kokku kogunud oma inimeste lemmikud piknikupidamise kohad, täiendame nimekirja suve jooksul veelgi.

Meelespea looduses liikumiseks:

 

  1. Gerli, Maivi, Liina Tooma Konsumist soovitavad – Kuressaare lossipark

Tooma Konsumi pere on lõunapauside pidamistes loov – miks püsida kauni suveilmaga terve päeva siseruumides, kui on võimalus kauplusest kaasa haarata soe pitsa, karastav jook ning lossipargi pingil või piknikutekil nautida kiiret lõunat kolleegidega!

Muuda ka sina oma lõunapausid meeldejäävaks!

Piknukoht Kuressaare lossipark

2. Coop Saaremaa pere soovitab – Kõinastu laid

Muhu külje all, kuid siiski Saaremaa valla koosseisu kuuluv Kõinastu laid on muinasjutuline koht, kuhu madala veetaseme korral saab jalutada mööda 2km pikkust leetseljakut. Laid kuulub Kõinastu hoiala koosseisu ja on looduskaitse all.

Piknikuks vajaliku söögi- ja joogikraami saad kaasa haarata Muhu kauplustest, romantilisest Hellamaa külapoest (hetkel ajutiselt suletud) või keset Muhu saart asuvast Liiva Konsumist.

Kas teadsid, et Kõinastu laiul on filmitud enamus  filmi “Mehed ei nuta” materjalist?

3. Meie kliendid Pilleli ja Hannes soovitavad – Jõiste rand

Pilleli ja Hannes  leivad end sel suvel üha tihedamalt Jõiste rannast. Ikka armsast Tagavere külapoest läbi ning näks kaasa! Ostukorvi leiavad tee tooted, mille järgi hetkel kõige rohkem isutab. Väike amps, liivarand ning mereõhk kosutavad nii keha kui hinge.

Igapäevaselt fotograafi ja videograafina töötav paar talletab need inspireerivad hetked südamesse…

Piknikukoht Jõiste

4. Tudengid Kristi ja Karl soovitavad – Soela sadam

Nädalavahetused ning suved veedavad noored alati kodusaarel. Pärast tööpäeva sõidavad Kristi ja Karl läbi Leisi kauplusest, kust ostetakse kaasa piknikuks vajalik toidukraam. Õhtut minnakse tihti nautima koos koertega Soela sadamasse, kus saab lehvitada hüvastijätuks Hiiumaa praamile või tervituseks randuvatele jahtidele, nautida kerget einet, ajada juttu teiste sadama külalistega. Mõnus õhtu on garanteeritud!

Piknikukoht Soela sadam

5. Coop Saaremaa pere soovitab – Koigi raba

Koigi raba on eriline koht ainuüksi juba selle pärast, et suve edenedes muutub raba aina maalilisemaks. Coop Saaremaa ja Orissaare Konsumi pere on korraldanud rabamatkad just pigem sügisel, et saada osa värvi- ja marjaküllusest, mida sügisene raba meile pakub. Lähedal asuvad meie uusim Orissaare Konsum ning vanim Tornimäe kauplus, nii et vajalikku piknikukraami pole vaja kaugelt kaasa võttagi.

Piknikukoht Koigu raba

KÕIK UUDISED