MENÜÜ
UUDISED

Malle ja Orissaare Konsum

18.06.2020

💙 Coop Eesti lehte haldab 15. juunist kuni 21. juunini Coop Saaremaa 💙

Soovime sulle tutvustada meie klienti Mallet. Malle on orissaarlane. Sündinud küll Kuressaares, kuid alates 1955. aastast Orissaares elanud, nii et tema orissaarlase staatust ei seata enam ammu kahtluse alla.

Malle on meie endine kolleeg, 60ndatel ja 70ndatel töötas ta Orissaare universaalkaupluses müüjana.

Muide, Malle kannab enda tehtud rahvaröivaid. Jaani kihelkonna rahvaröivaid.

Novembrist alates on Malle koos teiste orissaarlastega söitnud oma igapäevaseid toidutagavarasid täiendama Muhu saarele, sest uue Konsumi ehitamiseks Orissaarde tuli meil vana lammutada. Panime selleks lausa eraldi bussiliini käiku, Orissaare – Liiva Konsum – Orissaare, kaks korda päevas ja nii iga päev. Malle vöttis seda kui seiklust, seda enam, et Muhu on talle samuti armas, seal on tema mehe kodukoht.

Mai löpus avasime uue ja kaasaegse Orissaare Konsumi ning tänaseks on Mallel juba ka nutipuldi ja iseteeninduskassa kasutamine selge. “Oh, nii on ju palju kiirem ja mugavam!” ütleb Malle.

Kauplusesse tuleb Malle rattaga. 3 minutit väntamist ja oledki asula keskel asuvas kaupluses, kus alati kohtad söpru-tuttavaid ning müüjad on omad. Köik vajaliku leiab kiiresti üles, sest enamus tooteid asuvad samas kohas, kus Liiva Konsumiski.

Malle armastab magusat. Ikka lipsab korvi midagi head ka. Täna hellitab Malle end jahutava jäätisetuutuga. Ilm on mönus ja päikesepaisteline, just öige jäätisesöömise ilm! Kaupluse körval pingil on hea enne tagasisöitu jalga puhata ning mönikord end ka söbrannadega juttu rääkima unustada.

💙 Elu Orissaares on mönus!

KÕIK UUDISED