MENÜÜ
UUDISED

Coop Loto pakub mängulusti ja võidurõõmu.

13.03.2023

Enam kui aasta on Coopi kliendikaardi omanikud saanud valida, kas koguda ostudelt lotopileteid või boonusraha. Coop Kärla kaupluse pikaaegne klient Pille Tänak tegi oma valiku Coop Loto kasuks möödunud suvel ning täna tõi loosiõnn talle 1000 euro väärtuses Coopi kinekaarte.

Pille on Kärla kandi tüdrukuna olnud Kärla kaupluse klient juba lapsepõvest. Nii mäletab ta, kuidas vahetundide ajal sai koolist ikka ja jälle poodi jäätise järele joostud. Tänagi teeb ta igapäevased ostud oma armsast kodupoest – Kärla kauplusest, kus toimus ka kinkekaartide üleandmine. „Võidetud kinkekaartide eest plaanin osta midagi suuremat iseendale peagi avatavast uuenenud Saaremaa Kaubamajast,“ räägib Pille.

Lisaks Pille võidule on saarlased aasta jooksul võitnud Coop Lotoga rohkelt auhindu – elektriratta, reisivautšeri väärtuses 1500 eurot, telereid, mitme tuhande väärtuses Coopi kinkekaarte, lisaks väiksemaid auhindu. Suvel tõi Coop Loto ühele õnnelikule saarlannale ka peavõidu, Toyota RAV4 Hybridi, mida on kõikidel Coopi klientidel võimalus loto peavõiduna võita igal kalendrikuul.

Pane loosiratas veerema! Rohkem infot Coop Loto kohta: coop.ee/loto

KÕIK UUDISED